Орієнтовна тематика педагогічних рад для навчальних закладів

1. Ціннісні орієнтації педагогічного супроводу обдарованих учнів в освітньому середовищі нашого навчального закладу. Творчий внесок педагогів (предмет, цикл) у результативне вирішення даного питання.

2. Стан інформативно-методичного забезпечення (предмет, цикл), його вплив на результативність та якість навчально-виховного процесу.

3. Про досвід учителів (предмет, цикл) щодо вміння формувати в учнів позитивний інтерес до навчання (з мультимедійним додатком - «Програма спостереження за вмінням учителя формувати позитивний інтерес до навчальної дисципліни»).

4. Про результати моніторингових досліджень рівня навчальних досягнень учнів та стану викладання (предмет-цикл) у ________ класах.

5. Про діяльність педагогічного колективу щодо творчої реалізації завдань науково-методичної проблеми навчального закладу, пов'язаної зі змістом міської програми інноваційного розвитку освіти.

6. Діяльність педагогів навчального закладу щодо створення сприятливих умов для повноцінного морального, психічного, фізичного розвитку учнів, формування творчо мислячої особистості, здатної до продуктивної праці в динамічному світі.

7. Створення в колективі навчального закладу умов для науково-дослідницької роботи педагогів та учнів; обмін передовими педагогічними ідеями, розвиток творчої співпраці.

8. Стан правової та психологічної підтримки дітей та молоді, які потрапили в складні соціальні умови. Завдання педагогічного колективу щодо успішного вирішення даного питання.

9. Про стан впровадження інноваційних технологій у початковій (середній, старшій) ланці як засіб розвитку інтересу в учнів до вивчення навчальних дисциплін.

10. Інтегроване навчання як засіб гармонійного розвитку дитини. Творча інтеграція навчання учнів у нашому навчальному закладі, її вплив на результативність навчально-виховного процесу.

11. Творче використання методу проектів у навчально-виховному процесі з (предмет, цикл), наслідки даної роботи.

12. Діяльність класного керівника щодо випробування творчого потенціалу кожного учня у позанавчальній діяльності, ефективність та результативність таких дій.

13. Компетентне використання інноваційних, авторських ідей, знахідок та надбань педагогів навчального закладу, їх практичне втілення у життя шкільного колективу.

14. Створення в педагогічному колективі сприятливих умов для здобуття якісної загальної середньої освіти на рівні державного стандарту навчання і знань, що виходять за рамки цього стандарту.

15. Процес втілення у практику роботи навчального закладу інновацій, які спрямовані на виявлення обдарованості та її розвиток.

16. Діяльність педагогічного колективу щодо практичного втілення інноваційних ідей, проведення психологічних, педагогічних та моніторингових досліджень, їх результативність.

17. Педрада-захист інновацій «Комп'ютерні технології як засіб розвитку творчої особистості учня». (Ж. «Завучу усе для роботи», № 11-12-09, ст. 38

18. Використання міжпредметних зв'язків як важливого фактора підвищення ефективності навчання. (Ж. «Завучу усе для роботи», № 11-12-09, ст. 43).

19. Традиційні та інноваційні технології в сучасному уроці. (Ж. «Завучу усе для роботи», № 11-12-09, ст. 53).

20. Педрада-захист портфоліо педагога (до атестації вчителя). (Ж. «Завучу усе для роботи», № 11-12-09, ст. 62).

21. Використання проектних технологій у навчально-виховному процесі: методика, пошук, результат. (Г. «Управління школою», № 16-18-09, ст. 52).

22. Формування здорового способу життя дітей - одне з головних завдань школи і сім'ї. (Г. «Директор школи». № 21-22-09, ст. 28).

23. Спрямування діяльності педагогічного колективу на формування творчої активної особистості: досвід, проблеми, перспективи. (Г. «Директор школи», № 21-22-09, ст. 12).

24. Створення сучасного освітнього простору в мікрорайоні школи - відповідно до концепції навчального закладу.

25. Атестація - крок до творчості вчителя. (Ж. «Завучу усе для роботи», № 11-12-09, ст. 19).

26. Про стан організації духовно повноцінної життєдіяльності школярів і підвищення їх особистісного статусу.

27. Інноваційний підхід до організації навчально-виховного процесу. (Ж. «Завучу усе для роботи», № 11-12-09, ст. 24).

28. Виховання в учнів доброти, милосердя, співчуття до чужого болю, любові до рідного краю, турботливого ставлення до свого здоров'я.

29. Формування в школярів рис громадян Української держави, розвиненої духовності, моральної, художньо-естетичної, правової, трудової, екологічної культури.

30. Концептуальні основи діяльності навчального закладу щодо творчої реалізації завдань міської програми інноваційного розвитку освіти регіону.

31. Робота педагогічного колективу щодо формування специфічних умінь і навичок як необхідних складників допрофільного і профільного навчання.

32. Формування профільних інтересів та професійної орієнтації учнів (презентація авторських програм, спецкурсів, факультативів, гуртків, секцій).

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

12345

Дата останньої зміни 28 Листопада 2018

Цей сайт безкоштовний!