ПРОЕКТ

ПОЛОЖЕННЯ

про обласний конкурс молодих учителів Київщини "Педагогічний дебют"

1. Загальні положення

1.1. Обласний конкурс молодих учителів Київщини "Педагогічний дебют" (далі – Конкурс) проводиться відповідно до Законів України "Про освіту" та "Про загальну середню освіту", Національної доктрини розвитку освіти, Програми розвитку системи освіти Київської області на 2011-2014 роки.

1.2. Положення встановлює порядок організації та проведення Конкурсу.

1.3. Основні принципи організації Конкурсу: відкритість, достовірність, об'єктивність, науковість, рівність можливостей усіх учасників.

1.4. Конкурс започатковується з 2011 року та проводиться один раз на 3 роки.

2. Мета та завдання Конкурсу

2.1. Головною метою Конкурсу є виявлення та розвиток творчого потенціалу молодих педагогів, підняття престижу педагогічної професії, формування активної громадянської позиції молодих учителів.

2.2. Основні завдання Конкурсу:

- створення умов для самореалізації молодих педагогів та розвитку їхньої творчої активності й ініціативи;

- виявлення, узагальнення та поширення перспективного педагогічного досвіду молодих учителів;

- стимулювання педагогічної діяльності молодих фахівців;

- привернення уваги органів виконавчої влади, громадськості до проблем молодих педагогів.

3. Учасники Конкурсу

3.1. Брати участь у Конкурсі можуть педагогічні працівники освітніх закладів області усіх типів власності та підпорядкувань, які мають педагогічний стаж від одного до п’яти років. Участь у Конкурсі є добровільною.

3.2. Учасники Конкурсу повинні дотримуватися норм педагогічної етики та регламенту Конкурсу.

4. Організація та проведення Конкурсу

4.1. Організаторами Конкурсу є головне управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації спільно з Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів.

4.2. Конкурс проводиться у два тури: І – районний, міський; ІІ – обласний.

4.3. Для проведення І (районного, міського) та ІІ (обласного) турів Конкурсу створюються організаційні комітети та журі.

4.4. Склади оргкомітету та журі І (районного, міського) туру Конкурсу затверджуються рішенням відповідних відділів освіти районних державних адміністрацій, міських рад, управлінь освіти, управлінь освіти і науки міських рад.

4.5. Організаційний комітет та журі ІІ (обласного) туру Конкурсу затверджуються наказом головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

4.6. До складу оргкомітету і журі ІІ (обласного) туру Конкурсу входять працівники головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, науково-педагогічні та методичні працівники Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, завідуючі та методисти районних, міських методичних кабінетів, центрів, науково-методичних центрів, кращі педагоги області.

4.7. Кожний тур Конкурсу проводиться у два етапи:

Перший (заочний) етап І (районного, міського) туру Конкурсу – розгляд поданих конкурсантами навчально-методичних матеріалів (портфоліо), визначення найкращих п’яти учасників – до 25 січня поточного року.

Другий (очний) етап І (районного, міського) туру Конкурсу – виконання учасниками конкурсних завдань. Визначення одного переможця та чотирьох лауреатів – до 15 лютого поточного року.

Перший (заочний) етап ІІ (обласного) туру Конкурсу – експертиза представлених відділами, управліннями освіти, управліннями освіти і науки матеріалів переможців І (районного, міського) туру Конкурсу. За підсумками проведення етапу визначаються 8 учасників, рекомендованих до захисту власних педагогічних надбань в очному турі – до 15 березня поточного року.

Другий (очний) етап ІІ (обласного) туру Конкурсу: візитна картка – представлення учасників Конкурсу; майстер-клас "Сучасний урок"; презентація педагогічного проекту "Моя педагогічна ідея"; творчий конкурс "У позаурочний час" – до 31 березня поточного року.

4.8. За результатами Конкурсу визначається один переможець і чотири лауреати.

5. Вимоги до оформлення робіт

5.1. Матеріали, подані на Конкурс, мають бути представлені державною мовою з урахуванням сучасних вимог українського правопису обсягом до 5 сторінок, виконані відповідним комп’ютерним набором:

формат аркуша – А4;

орієнтація – книжкова;

поля: зверху і знизу – 20 мм, ліворуч – 20 мм, праворуч – 10 мм;

основний шрифт Times New Roman, розмір 14, стиль – Normal;

абзацний відступ – 1 см;

міжрядковий інтервал – 1,5.

5.2. Разом із рукописом подаються:

лист-представлення від навчального закладу, який має містити відомості про професійну діяльність вчителя, обсягом до 2 сторінок.

файли тексту та презентації на електронному носії (компакт-диску) у форматі Microsoft Word та Microsoft PowerPoint 2003 або 2007. Обсяг презентації – до 12 слайдів.

5.3. Роботи, які не відповідають вищезазначеним вимогам, не розглядаються.

6. Вимоги до участі у Конкурсі

6.1. На І (районний, міський) тур Конкурсу подаються: заявка від учасника разом з конкурсними матеріалами у вигляді портфоліо; лист-представлення від навчального закладу.

6.2. Для участі у ІІ (обласному) турі Конкурсу до оргкомітету надсилаються роботи переможців І (районного, міського) туру до 1 березня поточного року.

6.3. На ІІ (обласний) етап Конкурсу подаються такі матеріали:

заявка на участь у Конкурcі;

лист-представлення від методичного кабінету, центру, науково-методичного центру з описом професійної діяльності учителя;

портфоліо учасника, що включає:

резюме;

опис та презентацію педагогічного проекту "Моя ініціатива в освіті Київщини";

розробки 3-4 навчальних занять, виховних заходів тощо, що розкривають сутність проекту;

бібліографію друкованих видань та публікацій в періодичній пресі (якщо є);

фотогалерею ( до 6 фотографій).

7. Керівництво Конкурсом

Загальне керівництво Конкурсом здійснює головне управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації. Керівництво підготовкою і проведенням І (районного, міського) туру Конкурсу здійснюють відділи освіти районних державних адміністрацій, міських рад, управління освіти, управління освіти і науки міських рад. Керівництво підготовкою і проведенням ІІ (обласного) туру Конкурсу здійснює Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів.

8. Визначення переможців Конкурсу та їх нагородження

8.1. Переможців кожного туру Конкурсу визначає журі та оргкомітет і готує відповідну документацію (протоколи, наказ, дипломи для нагородження). Дипломи вручаються переможцям, лауреатам і учасникам Конкурсу.

8.2. Організатори І (районного, міського) туру Конкурсу після визначення переможців повідомляють про його результати учасникам. Представлені на Конкурс навчально-методичні матеріали, що не пройшли до наступного туру Конкурсу, повертаються їхнім авторам, якщо не було домовленості про інше.

8.3. Переможці, лауреати ІІ (обласного) туру Конкурсу нагороджуються відповідними дипломами переможця та лауреата, грошовими преміями або подарунками.

8.4. На підставі висновків журі оргкомітет ІІ (обласного) туру Конкурсу може вносити до районних, міських атестаційних комісій пропозиції щодо проходження переможцями і лауреатами Конкурсу позачергової атестації та присвоєння їм педагогічного звання.

8.5. Всі учасники ІІ (обласного) туру Конкурсу нагороджуються дипломами.

8.6. Кращі навчально-методичні матеріали Конкурсу будуть висвітлені у фахових виданнях та презентовані на обласній педагогічній виставці "Освіта Київщини".

Проректор з науково-методичної роботи

Київського обласного інституту післядипломної освіти

педагогічних кадрів Є.М. Бачинська

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

12345

Дата останньої зміни 28 Листопада 2018

Цей сайт безкоштовний!