УГОДА №40

від “18” грудня 2014

Про співпрацю між Ірпінською спеціалізованою загальноосвітньою школою І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінської міської ради Київської області , далі “ Школа ”, в особі директора школи Бєлової Ірини Германівни, з однієї сторони, та Фундацією Центрально Європейською Академією Навчань та Сертифікації (Республіка Польща), далі “Академія”, в особі президента Смолінського Миколи Володимировича, з другої сторони, уклали цю угоду в рамках Проекту “Відкрита Польща” про наступне:

1. Мета і предмет угоди

Сторони домовляються про співпрацю з метою сприяння реалізації державної освітньої політики в сфері Європейської інтеграції.

Предметом угоди є: профорієнтаційна робота, підвищення індивідуальних кваліфікацій учнів та персоналу шкіл, формування компетенцій, необхідних в сучасних умовах ринку праці, налагодження науково – методичної співпраці в рамках проекту «Відкрита Польща» в період з 2014 по 2020 роки.

2. Обов’язки “ Школи ”

2.1. Створювати умови для обміну освітнім, культурним досвідом європейських країн.

2.2. Сприяти участі учнів та персоналу в заходах, що проводитимуться Академією.

2.3. Розширювати співпрацю у галузі навчання та виховання, особистісного розвитку учнів.

2.4. Брати активну участь у проведенні презентацій, олімпіад, фестивалів, конференцій, семінарів, виховних заходів, спрямованих на розвиток співробітництва між закладами освіти України та Європейського Союзу.

3. Обов’язки Академії

3.1. Створити умови щодо участі представників Школи у спільних навчально – виховних заходах, сприяти зміцненню партнерських зв’язків між освітніми установами України та країн – членів ЄС.

3.2. Розповсюджувати інформацію щодо діяльності Академії, освітніх програм, можливостей та умов навчання за межами України.

3.3. Висвітлювати напрямки роботи Проекту “Відкрита Польща”, надавати послуги щодо ознайомлення з можливостями вступу до ВНЗ України та Європейського Союзу, профорієнтування в умовах сучасного ринку праці.

3.4. Залучати персонал Школи до участі в додатковому навчанні та підвищенні кваліфікації, інформувати про можливість участі у проектах фінансованих ЄС та соціальних програмах і грантах, доступних українським освітянам.

3.5. Надавати приорітетну можливість участі в ознайомчих візитах, зустрічах, конференціях, семінарах, мовних та лідерських школах.

3.6. Сприяння веденню спільної проектної діяльності в рамках Horyzont 2020 та інших фінансових інструментів ЄС.

4. Загальні положення

4.1. Усі питання, пов’язані з виконанням угоди, вирішуються керівниками Школи та Академією відповідно до чинного законодавства України.

4.2. Дія угоди може бути припинена за згодою обох сторін.

4.3. Для оперативного вирішення питань та забезпечення належного контролю за вчасним та повним виконанням зобов’язань за угодою сторони призначають відповідних осіб:

З боку Школи: Литвин Леся Володимирівна – заступник директора з НМР

З боку Академії: Сергійчук Надія

5. Термін дії угоди

5.1. Угода набуває чинності з моменту її підписання обома сторонами і діє упродовж семи років.

5.2. Після закінчення терміну дії угоди сторони поновлюють її за домовленістю.

5.3. Угоду укладено в 2 – х примірниках, кожен з яких має однакову юридичну силу й зберігається у кожної зі сторін.

Юридичні адреси сторін:

Президент Смолінський М.В.

Директор школи І.Г.Бєлова

“ 18 ” грудня 2014 р.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

12345

Дата останньої зміни 28 Листопада 2018

Цей сайт безкоштовний!