Додаток 2
до наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації
від 12 лютого 2014 року №39
ІНФОРМАЦІЯ
про проведення інноваційної діяльності за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» у 2013/2014 навчальному році
Назва навчального закладу | ПІБ керівника навчального закладу | ПІБ педагогічного працівника навчального закладу, відповідального за реалізацію цього напряму інноваційної діяльності | ПІБ педагогічних працівників, які працюють за науково-педагогічним проектом "Інтелект України" | Клас(и) | Кількість учнів |
Богуславський район | |||||
Богуславська спеціалізована школа №1 – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Богуславської районної ради | Івченко Катерина Андріївна | Дейнега Лариса Василівна | Шевченко Катерина Петрівна | 1 | 24 |
Василькіський район | |||||
Глевахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Васильківської районної державної адміністрації | Ровінська Євгенія Сергіївна | Прядко Ліана Леонідівна | Гнатюк Олена Анатоліївна | 1 | 28 |
Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Васильківської районної державної адміністрації | Коваленко Людмила Іванівна | Редванівська Світлана Віталіївна | Марченко Ірина Григорівна | 1 | 16 |
Конопольська Оксана Григорівна | 2 | 16 | |||
Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Васильківської районної державної адміністрації | Терещенко Тетяна Миколаївна | Яшина Надія Семенівна | Жиленко Тетяна Миколаївна | 2 | 14 |
Колесова Олена Василівна | 3 | 19 | |||
Вишгородський район | |||||
Вишгородська районна гімназія «Інтелект» Вишгородської районної державної адміністрації | Шубко Інна Василівна | Оверченко Валентина Вікторівна | Форостова Валентина Володимирівна | 1 | 25 |
Янченко Наталія Анатоліївна | 2 | 26 | |||
Бурдейна Людмила Олегівна | 2 | 23 | |||
Пономаренко Ірина Анатоліївна | 3 | 22 | |||
Демидівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Вишгородської районної державної адміністрації | Якименко Галина Миколаївна | Сингаєвський Ігор Вікторович | Сапон Людмила Петрівна | 1 | 22 |
Токар Тетяна Василівна | 2 | 20 | |||
Димерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вишгородської районної державної адміністрації | Лозенко Микола Петрович | Петриченко Світлана Іванівна | Томко Світлана Григорівна | 1 | 20 |
Шинкаренко Галина Григорівна | 2 | 20 | |||
Синяківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Вишгородської районної державної адміністрації | Ганіцька Марина Сергіївна | Шевчук Лєна Леонідівна | Голікова Неоніла Іванівна | 1 | 20 |
Філоненко Людмила Іванівна | 2 | 17 | |||
Сучок Лариса Іванівна | 3 | 21 | |||
Старопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вишгородської районної державної адміністрації | Лушпей Людмила Анатоліївна | Мороз Оксана Вікторівна | Чоколова Галина Іванівна | 1 | 21 |
Петльована Віта Дем’янівна | 3 | 15 | |||
Кагарлицький район | |||||
Кагарлицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Кагарлицької районної державної адміністрації | Коваленко Наталія Володимирівна | Бондар Тамара Василівна | Ухань Лариса Григорівна | 1 | 24 |
Білик Олена Миколаївна | 2 | 21 | |||
Києво-Святошинський район | |||||
Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Києво-Святошинської районної державної адміністрації | Пекур Валентина Костянтинівна | Сивоконь Олена Іванівна | Ляденко Світлана Анатоліївна | 1 | 24 |
Новосілківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації | Ліщук Ірина Олегівна | Майстренко Лідія Володимирівна | Нагорна Людмила Миколаївна | 1 | 24 |
Загоруйко Катерина Володимирівна | 1 | 21 | |||
Курбатова Ніна Петрівна | 2 | 22 | |||
Сухомлин Людмила Григорівна | 3 | 23 | |||
Петропавлівсько-Борщагівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації | Татуревич Микола Олександрович | Лазебник Оксана Олександрівна | Артюх Валентина Юхимівна | 1 | 28 |
Мазур Лариса Зіновіївна | 2 | 29 | |||
Софіївсько-Борщагівський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Києво-Святошинської районної державної адміністрації | Пушенко Оксана Іванівна | Лисак Світлана Анатоліївна | Лисак Світлана Анатоліївна | 1 | 18 |
Гайдамаченко Тетяна Іванівна | 3 | 20 | |||
Макарівський район | |||||
Макарівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» Макарівської районної державної адміністрації | Тарнавський Володимир Миколайович | Українець Надія Миколаївна | Пархоменко Людмила Олександрівна | 1 | 24 |
Проценко Наталя Дмитрівна | 2 | 25 | |||
Макарівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – районна гімназія» Макарівської районної державної адміністрації | Ащенко Надія Василівна | Метошоп Алла Михайлівна | Тучемська Світлана Леонідівна | 1 | 21 |
Сквирський район | |||||
Сквирська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №2 Сквирської районної державної адміністрації | Малиновська Валентина Степанівна | Соболь Надія Іванівна | Оленченко Тетяна Михайлівна | 1 | 22 |
Горобець Світлана Олександрівна | 2 | 20 | |||
Приходька Жанна Миколаївна | 3 | 22 | |||
Фастівський район | |||||
Борівська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів Фастівської районної державної адміністрації | Григорук Наталія Василівна | Коваль Наталія Іванівна | 2 | 23 | |
Голуб Любов Леонідівна | 3 | 19 | |||
Яготинський район | |||||
Яготинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 Яготинської районної державної адміністрації | Чорноштан Валерій Іванович | Федь Валентина Володимирівна | Форостяна Леся Миколаївна | 1 | 18 |
Яготинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Яготинської районної держаної адміністрації | Комаренко Світлана Олексіївна | Чесніша Людмила Олександрівна | Лапада Надія Петрівна | 1 | 25 |
Бабік Лариса Григорівна | 2 | 22 | |||
м. Біла Церква | |||||
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 Білоцерківської міської ради | Слободянюк Наталія Григорівна | Слободянюк Наталія Григорівна | Шинкарук Ольга Степанівна | 1 | 31 |
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Білоцерківської міської ради | Шуліпа Наталія Борисівна | Ломоносова Олена Василівна | Бахмацька Наталія Василівна | 1 | 28 |
Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради | Смуток Борис Михайлович | Покотило Лариса Миколаївна | Пустова Людмила Вікторівна | 1 | 33 |
Дмитраш Олена Вікторівна | 2 | 32 | |||
Ронська Тетяна Іванівна | 3 | 32 | |||
м. Бориспіль | |||||
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Бориспільської міської ради | Панкявічене Ірина Анатоліївна | Панчук Лідія Василівна | Ведель Олена Миколаївна | 1 | 27 |
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспільської міської ради | Мазура Віра Іванівна | Плакса Віра Іванівна | Павлій Любов Олександрівна | 1 | 33 |
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Школа лінгвістики» Бориспільської міської ради | Мазур Світлана Григорівна | Скрипник Тетяна Миколаївна | Ковальчук Тетяна Миколаївна | 1 | 33 |
Лепетун СвітланаВалентинівна | 1 | 29 | |||
Панферова Світлана Михайлівна | 2 | 22 | |||
Литвиненко Лариса Михайлівна | 2 | 26 | |||
Самаруха Галина Василівна | 3 | 30 | |||
Чоботок Тетяна Вікторівна | 3 | 30 | |||
Бориспільський навчально-виховний комплекс «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І ступеня» Бориспільської міської ради | Черницька Антоніна Станіславівна | Денисенко Світлана Василівна | Дученко Ірина Миколаївна | 1 | 30 |
Діхтіренко Тетяна Петрівна | 2 | 30 | |||
Мелащенко Оксана Миколаївна | 3 | 29 | |||
м. Бровари | |||||
Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 Броварської міської ради | Жигулова Ольга Андріївна | Ярмоленко Любов Миколаївна | Волинець Тетяна Іванівна | 1 | 27 |
м. Буча | |||||
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4Бучанської міської ради | Літкевич Алла Миколаївна | Петренко Антоніна Миколаївна | Стужук Ірина Анатоліївна | 1 | 30 |
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Бучанської міської ради | Корчовний Віктор Іванович | Голікова Наталія Володимирівна | Манзюк Тетяна Іванівна | 1 | 21 |
м. Ірпінь | |||||
Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Ірпінської міської ради | Захлюпаний Володимир Миколайович | Левченко Ірина Володимирівна | Бебко Тетяна Василівна | 1 | 24 |
Ірпінська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням економіки та права Ірпінської міської ради | Бєлова Ірина Германівна | Ковалевська Людмила Олександрівна | Оберемок Марія Петрівна | 1 | 30 |
Черненко Валентина Миколаївна | 2 | 29 | |||
Кармазіна Оксана Миколаївна | 3 | 22 | |||
Ірпінська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням іноземних мов Ірпінської міської ради | Антоненко Валентина Сергіївна | Гнедюк Ніна Антонівна | Олійник Наталія Олександрівна | 1 | 31 |
Карнаух Світлана Федорівна | 1 | 30 | |||
Главацька Інна Леонідівна | 2 | 31 | |||
м. Обухів | |||||
Обухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Обухівської міської ради | Тільна Олена Степанівна | Шуть Оксана Володимирівна | Йосипенко Наталія Іванівна | 1 | 25 |
Герун Тетяна Іванівна | 2 | 27 | |||
м.Фастів | |||||
Фастівський навчально-виховний комплекс «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9» Фастівської міської ради | Ріпко Наталія Анатоліївна | Автомонова Валентина Федорівна | Степанюк Неоніла Анатоліївна | 1 | 21 |
Завідувач навчально-методичного кабінету
початкової освіти Київського обласного інституту
післядипломної освіти педагогічних кадрів А.О.Седеревічене
Проректор з наукової роботи
Київського обласного інституту
післядипломної освіти педагогічних кадрів О.В.Чубарук
Коментарi