/Files/images/20140704.jpg О. І. Пометун, А. Д. Цимбалару, О. В. Онопрієнко, І. В. Андрусенко

В одному посібнику автори вмістили навчальні матеріали для 1 та 2 класів навчання. На прикладі конкретних ситуацій, що описані у посібнику, та з допомогою цікавих практичних завдань учні навчаються змінювати свій стиль життя: дружити, берегти своє здоров’я, бути дбайливими господарями, раціонально використовувати ресурси планети, зокрема воду та енергію, дбати про природу.

Освоювати новий стиль життя дітям допомагають герої посібника — Знайко, Незнайко, Посміхайко, Здоров’ятко та Зберігайка.

Для “Школи друзів планети” художники намалювали нові цікаві ілюстрації, також у посібнику вміщено чимало фото учнів, що брали участь в апробацію нового курсу.

Усі матеріали нового курсуотримали грифи МОН України.

ШКОЛА ДРУЗІВ ПЛАНЕТИ

Уроки для сталого розвитку 1–2 клас

Навчальний посібник для учнів

Дніпропетровськ – «Лира» – 2014

Посібник призначений для навчання учнів курсу за вибором “Школа друзів планети”в рамках навчального предмету “Уроки для сталого розвитку”у 1 – 2 класах. Автори — Олена Пометун, Аджела Цимбалару, Олена Онопрієнко, Ірина Андрусенко.

У посібнику викладено матеріал, який сприятиме розвиткові особистості учня, формуванню в нього моделей поведінки, орієнтованих на сталий розвиток та соціальну компетентність.

http://esd.org.ua/

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

12345

Дата останньої зміни 28 Листопада 2018

Цей сайт безкоштовний!