Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
з поглибленим вивченням економіки та права № 2
Ірпінської міської ради Київської області
вул.Тургенєвська, 28, м.Ірпінь, Київська область, 08200, Ідентифікаційний код 26112535
тел 57-325, e-mail: school2_irpin@ukr.net
Код ЄДРПОУ 02143815
Від ___30.09.2014___ №_____________
НАКАЗ
Про проведення І (шкільного) етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2014-2015 навчальному році
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 08.08.2014 № 918 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році» та відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056, наказу управління освіти Ірпінської міської ради від 29.09.2014 №218-О «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2014/2015 навчальному році», з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді,
наказую:
- Провести у 2014-2015 навчальному році учнівські олімпіади з української мови і літератури, іноземної (англійської) мови, історії, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, екології, географії, інформатики.
- Керівництво шкільними олімпіадами здійснювати шкільним оргкомітетам та журі (додаток 1).
- Шкільному оргкомітету і журі:
3.1.Скласти графік проведення І (шкільного) етапу учнівських олімпіад з базових дисциплін (Додаток 2).
3.2.Забезпечити чітку організацію та об’єктивне оцінювання учасників І етапу олімпіад.
3.3.Подати звіти про проведення І (шкільного) етапу та заявки на участь у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад до 24.10.2014 р.
3.4.Сформувати склад команд на участь у ІІ (міському) етапі олімпіад у такій кількості:
один учень-переможець І етапу олімпіади з даного предмета від кожної паралелі класів, що беруть участь у змаганнях;
команді-учасниці надається право включення до її складу одного додаткового учасника за кожний диплом І ступеня, отриманий членом цієї команди на ІІІ етапі відповідної олімпіади минулого року, або диплом І, ІІ, ІІІ ступеня, отриманий на ІV етапі відповідної олімпіади минулого року.
Початок міських олімпіад о 9.00.
4. Заступнику директора з НМР Литвин Л.В.:
4.1.Забезпечити проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 06-24 жовтня 2014 року.
4.2.При складанні графіків змагань дотримуватись вимог пункту 2.1. Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності.
4.3.На ІІ (міський) етап олімпіад необхідно відрядити 1 учня від кожного класу, переможця шкільної олімпіади.
4.4.Забезпечити своєчасне прибуття команд на олімпіади та повернення їх у навчальні заклади.
4.5.Підготувати звіти про проведення І етапу і заявки на участь у ІІ етапі олімпіад з базових дисциплін та подати їх до науково-методичного центру управління освіти і науки Ірпінської міської ради до 28.10.2014 року.
5. Покласти відповідальність за збереження життя і здоров`я дітей у дорозі та під час проведення ІІ (міського) етапу олімпіад (Додаток 4) на педагогічних працівників, які є керівниками і супроводжуючими учнівських команд.
- Згідно наказу відділу освіти Ірпінської міської ради від 29.09.2014р. №214-О «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014-2015 навчальному році», направити для участі в роботі міського журі таких вчителів: Бібік Л.П., Краєвська Т.А., Меркулова С.С., Сорочинська Л.М., Чобліна В.В., Андрієвський Р.П., Яшник В.А., Логіна В.А., Пиріг Г.М., Гунько Т.В., Пукса С.І., Лісовська В.О., Старостенко З.С.
7. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з науково-методичної роботи Литвин Л.В.
Директор школи І.Г.Бєлова
Додаток 1
до наказу директора
Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. №2
Від 30.09.2014 №
Склад шкільного організаційного комітету
з проведення олімпіад з основ наук
1. Бєлова І.Г. – директор школи
2. Литвин Л.В. – заступник директора з науково-методичної роботи
3. Батуринець Я.М. – заступник директора з навчально-виховної роботи
4. Бібік Л.О. – учитель української мови і літератури
5. Андрієвський Р.П. – учитель інформатики
6. Яшник В.А. – учитель математики
7. Лісовська В.О. – учитель історії і правознавства
8. Пукса С.І. – учитель географії
9. Пиріг Г.М. – учитель хімії
10. Гунько Т.В. – учитель біології, екології
11. Логіна В.А. – учитель фізики, астрономії
Склад шкільного журі олімпіад з основ наук
1. Математика – Андрієвський Р.П., Яшник В.А., Смолій О.М.
2. Українська мова та література – Бібік Л.О., Краєвська Т.А.
3. Історія – Лісовська В.О., Старостенко З.С., Павельчик Г.О.
4. Біологія – Гунько Т.В., Пиріг Г.М.
5. Географія – Пукса С.І.
6. Фізика – Логіна В.А., Смолій О.М.
7. Англійська мова – Сорочинська Л.М., Чобліна В.В., Меркулова С.С.
8. Хімія – Пиріг Г.М.
9. Інформатика – Андрієвський Р.П., Книш О.В.
10. Астрономія – Логіна В.А.
11. Екологія – Гунько Т.В.
Додаток 2
до наказу директора
Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. №2
Від 30.09.2014 №
ГРАФІК
проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад у 2014-2015 навчальному році
№ з/п | Дата проведення | Дисципліна | Класи, учні яких беруть участь |
1. | 09.10.2014 | Хімія | 7-11 |
2. | 10.10.2014 | Географія | 8-11 |
3. | 13.10.2014 | Фізика | 7-11 |
4. | 14.10.2014 | Екологія | 10-11 |
5. | 15.10.2014 | Біологія | 8-11 |
6. | 16.10.2014 | Історія | 8-11 |
7. | 17.10.2014 | Українська мова та література | 7-11 |
8. | 20.10.2014 | Іноземні мови (англійська) | 8-11 |
9. | 21.10.2014 | Інформатика | 8-11 |
10. | 22.10.2014 | Математика | 6-11 |
11. | 23.10.2014 | Астрономія | 10-11 |
Додаток 3
до наказу директора
Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. №2
Від 30.09.2014 №
ГРАФІК
проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад у 2014-2015 навчальному році
№ | Дата проведення | Дисципліна | Класи, учні яких беруть участь у ІІ етапі | Місце проведення | Відповідальна особа | |
1. | 01.11.2014 | Біологія | 8-11 | ЗШ № 3 | Антонюк Ю.О. | |
2. | 02.11.2014 | Фізика | 7-11 | ЗШ № 17 | Лошицька О.Л. | |
3. | 08.11.2014 | Українська мова і література | 7-11 | СЗШ № 1 | Пастушенко К.А. | |
4. | 09.11.2014 | Іноземні мови: | англійська | 8-11 | СЗШ № 12 | Шкарпітко Н.О. |
французька | 8-11 | СЗШ № 12 | ||||
німецька | 8-11 | СЗШ № 12 | ||||
5. | 15.11.2014 | Історія | 8-11 | СЗШ № 2 | Мошковська І.І. | |
6. | 16.11.2014 | Математика | 6-11 | СЗШ № 12 | Лошицька О.Л. | |
7. | 22.11.2014 | Екологія | 10-11 | НВО «Освіта» | Зубенко О.В. | |
8. | 23.11.2014 | Хімія | 7-11 | ЗШ № 3 | Набок О.В. | |
9. | 29.11.2014 | Астрономія | 10-11 | НВО «Освіта» | Гусевик В.С. | |
10. | 30.11.2014 | Географія | 8-11 | ЗШ № 17 | Антонюк Ю.О. | |
11. | 06.12.2014 | Інформатика | 8-11 | СЗШ № 2 | Загодіренко Л.В. |
Додаток 4
до наказу директора
Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. №2
Від 30.09.2014 №
Педагогічні працівники,
які є керівниками та супроводжуючими учнівських команд
Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
№ | Назва дисципліни | Керівник команди |
1 | Біологія | Гунько Т.В., Пиріг Г.М. |
2 | Фізика | Логіна В.А. |
3 | Українська мова та література | Бібік Л.О., Краєвська Т.А. |
4 | Іноземні мови (англійська, французька, німецька, іспанська) | Сорочинська Л.М., Меркулова С.С., Чобліна В.В. |
5 | Історія | Лісовська В.О., Павельчик Г.О. |
6 | Математика | Андрієвський Р.П., Смолій О.М., Яшник В.А. |
7 | Екологія (І-ІІ тури) | Гунько Т.В. |
8 | Хімія | Пиріг Г.М. |
9 | Астрономія | Логіна В.А. |
10 | Географія | Пукса С.І. |
11 | Інформатика | Андрієвський Р.П., Книш О.В. |
Коментарi