Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
з поглибленим вивченням економіки та права № 2
Ірпінської міської ради Київської області
вул.Тургенєвська, 28, м.Ірпінь, Київська область, 08200, Ідентифікаційний код 26112535
тел 57-325, e-mail: school2_irpin@ukr.net
Код ЄДРПОУ 02143815
Від ___________ №_____________
Наказ
Про результати проведення І (шкільного) етапу
та участь команд у ІІ етапі Всеукраїнських
учнівських олімпіад з базових дисциплін
у 2014-2015навчальному році
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 08.08.2014 № 918 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році» та відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056, наказу управління освіти Ірпінської міської ради Київської області «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014/2015 навчальному році» від 29.09.2014 №218-О та з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді,
наказую:
1. Затвердити рішення журі про результати проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (Додаток 1)
2. Затвердити персональний склад команд та їх керівників для участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (Додаток 2).
3. Направити вчителів для участі у роботі журі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (Додаток 3).
4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
Директор школи І.Г.Бєлова
Додаток 1
Переможці
І (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
2014-2015навчального року
з базових дисциплін
№ | ПІП учня | Предмет | Клас | Місце в I турі | ПІП пед. Працівника |
1 | Волков Георгій Сергійович | Біологія | 8 | І | Гунько Т.В. |
2 | Ганіна Катерина Олександрівна | 9 | І | Гунько Т.В. | |
3 | Кудрявцева Катерина Олександрівна | 10 | І | Гунько Т.В. | |
4 | Шокало Костянтин Павлович | 11 | І | Пиріг Г.М. | |
5 | Попков Владислав Сергійович | Фізика | 7 | І | Логіна В.А. |
6 | Усата Юлія Григорівна | 8 | І | Логіна В.А. | |
7 | Радченко Яна Русланівна | 9 | І | Логіна В.А. | |
8 | Ласкін Микита Сергійович | 10 | І | Логіна В.А. | |
9 | Тимошенко Ірина Володимирівна | 11 | І | Логіна В.А. | |
10 | Труфанова Діана Сергіївна | Українська мова і література | 7 | І | Краєвська Т.А. |
11 | Усата Юлія Григорівна | 8 | І | Бібік Л.П. | |
12 | Юрченко Дар’я | 9 | І | Бібік Л.П. | |
13 | Сітнікова Ірина Анатоліївна | 10 | І | Бібік Л.П. | |
14 | Тимошенко Ірина Володимирівна | 11 | І | Бібік Л.П. | |
15 | Опанасенко Серафима | Іноземні мови (англійська) | 8 | І | Меркулова С.С. |
16 | Байдик Ганна Сергіївна | 9 | І | Меркулова С.С. | |
17 | Сітнікова Ірина Анатоліївна | 10 | І | Сорочинська Л.М. | |
18 | Шокало Костянтин Павлович | 11 | І | Сорочинська Л.М. | |
19 | Бука Софія Сергіївна | Іноземні мови (французька) | 11 | І | Сорочинська Л.М. |
20 | Волков Георгій Сергійович | Історія | 8 | І | Старостенко З.С. |
21 | Ганіна Катерина Олександрівна | 9 | І | Лісовська В.О. | |
22 | Кириченко Антон Олександрович | 10 | І | Лісовська В.О. | |
23 | Шокало Костянтин Павлович | 11 | І | Лісовська В.О. | |
24 | Горох Дар’я Сергіївна | Математика | 6 | І | Смолій О.М. |
25 | Попков Владислав Серійович | 7 | І | Андрієвський Р.П. | |
26 | Тимошенко Сергій Володимирович | 8 | І | Яшник В.А. | |
27 | Ганіна Катерина Олександрівна | 9 | І | Яшник В.А. | |
28 | Ласкін Микита Сергійович | 10 | І | Яшник В.А. | |
29 | Скитенко Роман Володимирович | 11 | І | Андрієвський Р.П. | |
30 | Кудрявцева Катерина Олександрівна | Екологія | 10 | І | Гунько Т.В. |
31 | Шокало Костянтин Павлович | 11 | І | Гунько Т.В. | |
32 | Шістка Дмитро Андрійович | Хімія | 7 | І | Пиріг Г.М. |
33 | Волков Георгій Сергійович | 8 | І | Пиріг Г.М. | |
34 | Ганіна Катерина Олександрівна | 9 | І | Пиріг Г.М. | |
35 | Дядюша Артем Русланович | 10 | І | Пиріг Г.М. | |
36 | Скитенко Роман Володимирович | 11 | І | Пиріг Г.М. | |
37 | Кириченко Антон Олександрович | Астрономія | 10 | І | Логіна В.А. |
38 | Скитенко Роман Володимирович | 11 | І | Логіна В.А. | |
39 | Волков Георгій Сергійович | Географія | 8 | І | Пукса С.І. |
40 | Ничипорук Ганна Сергіївна | 9 | І | Пукса С.І. | |
41 | Кириченко Антон Олександрович | 10 | І | Пукса С.І. | |
42 | Скитенко Роман Володимирович | 11 | І | Пукса С.І. | |
43 | Фенченко Ігор Юрійович | Інформатика | 8 | І | Андрієвський Р.П. |
44 | Кральченков Дмитро Сергійович | 9 | І | Андрієвський Р.П. | |
45 | Следзевський Андрій Андрійович | 10 | І | Андрієвський Р.П. | |
46 | Сагай Віталій Михайлович | 11 | І | Андрієвський Р.П. |
Додаток 2
Склад команд та керівників
для участі у IIетапі
Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
№ | Дата проведення | Дисципліна | Склад команди | Керівник |
1 | 01.11.2014 | Біологія | Волков Георгій Сергійович Ганіна Катерина Олександрівна Кудрявцева Катерина Олександрівна Шокало Костянтин Павлович | Гунько Т.В. |
2 | 02.11.2014 | Фізика | Попков Владислав Сергійович Усата Юлія Григорівна Радченко Яна Русланівна Ласкін Микита Сергійович Тимошенко Ірина Володимирівна | Логіна В.А. |
3 | 08.11.2014 | Українська мова і література | Труфанова Діана Сергіївна Усата Юлія Григорівна Юрченко Дар’я Сітнікова Ірина Анатоліївна Тимошенко Ірина Володимирівна | Ярмолюк В.В. |
4 | 09.11.2014 | Іноземні мови: англійська | Опанасенко Серафима Байдик Ганна Сергіївна Сітнікова Ірина Анатоліївна Шокало Костянтин Павлович | Чебелець Л.В. |
французька | Бука Софія Сергіївна | Сорочинська Л.М. | ||
5 | 15.11.2014 | Історія | Волков Георгій Сергійович Ганіна Катерина Олександрівна Кириченко Антон Олександрович Шокало Костянтин Павлович | Павельчик Г.О. |
6 | 16.11.2014 | Математика | Горох Дар’я Сергіївна Попков Владислав Серійович Тимошенко Сергій Володимирович Ганіна Катерина Олександрівна Ласкін Микита Сергійович Скитенко Роман Володимирович | Смолій О.М. |
7 | 22.11.2014 | Екологія | Кудрявцева Катерина Олександрівна Шокало Костянтин Павлович | Гунько Т.В. |
8 | 23.11.2014 | Хімія | Шістка Дмитро Андрійович Волков Георгій Сергійович Ганіна Катерина Олександрівна Дядюша Артем Русланович Скитенко Роман Володимирович | Пиріг Г.М. |
9 | 29.11.2014 | Астрономія | Кириченко Антон Олександрович Скитенко Роман Володимирович | Логіна В.А. |
10 | 30.11.2014 | Географія | Волков Георгій Сергійович Ничипорук Ганна Сергіївна Кириченко Антон Олександрович Скитенко Роман Володимирович | Пукса С.І. |
11 | 06.12.2014 | Інформатика | Фенченко Ігор Юрійович Кральченков Дмитро Сергійович Следзевський Андрій Андрійович Сагай Віталій Михайлович | Книш О.В. |
Додаток 3
Список учителів
для участі у роботі журі ІІ етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
№ | Дата проведення | Дисципліна | ПІП учителів |
1 | 01.11.2014 | Біологія | Гунько Т.В. |
2 | 02.11.2014 | Фізика | Логіна В.А. |
3 | 08.11.2014 | Українська мова і література | Бібік Л.П., Краєвська Т.А. |
4 | 09.11.2014 | Іноземні мови: англійська | Меркулова С.С., Сорочинська Л.М., Чобліна В.В. |
5 | французька | ||
6 | німецька | ||
7 | 15.11.2014 | Історія | Лісовська В.О., Старостенко З.С. |
8 | 16.11.2014 | Математика | Андрієвський Р.П., Яшник В.А. |
9 | 22.11.2014 | Екологія | Гунько Т.В. |
10 | 23.11.2014 | Хімія | Пиріг Г.М. |
11 | 29.11.2014 | Астрономія | Логіна В.А. |
12 | 30.11.2014 | Географія | Пукса С.І. |
13 | 06.12.2014 | Інформатика | Андрієвський Р.П. |
Коментарi