Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
з поглибленим вивченням економіки та права № 2
Ірпінської міської ради Київської області
вул.Тургенєвська, 28, м.Ірпінь, Київська область, 08200, Ідентифікаційний код 26112535
тел 57-325, e-mail: school2_irpin@ukr.net
Код ЄДРПОУ 02143815
Від __12.12.2014__ №_____________
НАКАЗ
Про підсумки проведення ІІ (міського) етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2014-2015 навчальному році
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 08.08.2014 № 918 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році» та відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056, наказу управління освіти Ірпінської міської ради Київської області «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014/2015 навчальному році» від 29.09.2014 №218-О та з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді,
н а к а з у ю:
1. Оголосити подяку вищезазначеним учителям за сумлінну та плідну працю (Додаток 1).
2. Оголосити подяку вищезазначеним учням за серйозне відношення до навчання, активну та результативну участь у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014-2015 навчальному році (Додаток 1).
3. Підготувати та направити призерів ІІ (міського) етапу олімпіад на участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014-2015 навчальному році (Додаток 2).
4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
Директор школи І.Г.Бєлова
Проект наказу підготувала Л.В.Литивн
тел.: 57-3-25
Додаток 1
Призери ІІ (міського) етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2014-2015 навчальному році
№ | ПІП учня | Предмет | Клас | Місце в ІІ турі | ПІП пед. Працівника |
2 | Ганіна Катерина Олександрівна | Біологія | 9 | ІІ | Гунько Т.В. |
3 | Кудрявцева Катерина Олександрівна | 10 | ІІ | Гунько Т.В. | |
4 | Шокало Костянтин Павлович | 11 | І | Пиріг Г.М. | |
9 | Тимошенко Ірина Володимирівна | Фізика | 11 | І | Логіна В.А. |
13 | Сітнікова Ірина Анатоліївна | Українська мова та література | 10 | ІІ | Бібік Л.П. |
15 | Опанасенко Серафима | Іноземні мови (англійська) | 8 | ІІ | Меркулова С.С. |
16 | Байдик Ганна Сергіївна | 9 | ІІ | Меркулова С.С. | |
20 | Волков Георгій Сергійович | Історія | 8 | ІІ | Старостенко З.С. |
23 | Шокало Костянтин Павлович | 11 | І | Лісовська В.О. | |
Математика | |||||
25 | Попков Владислав Серійович | 7 | ІІ | Андрієвський Р.П. | |
28 | Ласкін Микита Сергійович | 10 | ІІІ | Яшник В.А. | |
29 | Скитенко Роман Володимирович | 11 | ІІІ | Андрієвський Р.П. | |
30 | Кудрявцева Катерина Олександрівна | Екологія | 10 | ІІ | Гунько Т.В. |
31 | Шокало Костянтин Павлович | 11 | ІІІ | Гунько Т.В. | |
35 | Дядюша Артем Русланович | Хімія | 10 | ІІІ | Пиріг Г.М. |
36 | Скитенко Роман Володимирович | 11 | І | Пиріг Г.М. | |
37 | Кириченко Антон Олександрович | Астрономія | 10 | ІІІ | Логіна В.А. |
38 | Скитенко Роман Володимирович | 11 | ІІІ | Логіна В.А. | |
39 | Волков Георгій Сергійович | Географія | 8 | І | Пукса С.І. |
41 | Кириченко Антон Олександрович | 10 | І | Пукса С.І. | |
42 | Скитенко Роман Володимирович | 11 | І | Пукса С.І. | |
43 | Фенченко Ігор Юрійович | Інформатика | 8 | ІІІ | Андрієвський Р.П. |
44 | Кральченков Дмитро Сергійович | 9 | ІІІ | Андрієвський Р.П. |
Додаток 2
Переможці ІІ (міського) етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2014-2015 навчальному році
№ | Переможець | Клас | Дисципліна | Місце | Викладач |
1. | Шокало Костянтин Павлович | 11 | Біологія | І | Пиріг Г.М. |
2. | Тимошенко Ірина Володимирівна | 11 | Фізика | І | Логіна В.А. |
3. | Шокало Костянтин Павлович | 11 | Історія | І | Лісовська В.О. |
4. | Скитенко Роман Володимирович | 11 | Хімія | І | Пиріг Г.М. |
5. | Волков Георгій Сергійович | 8 | Географія | І | Пукса С.І. |
6. | Кириченко Антон Олександрович | 10 | Географія | І | Пукса С.І. |
7. | Скитенко Роман Володимирович | 11 | Географія | І | Пукса С.І. |
Коментарi