wym-1469654436464

wym-1484075822732 Про нас

wym-1469654838396 Презентація Програми(Андрій Донець, Христина Чушак, Тренінг для тренерів, 24-29 січня 2016 року, м.Львів)

http://ukr.theewc.org/Content/What-we-do/Demokratichna-shkola/Pro-Programu

Всеукраїнська програма освіти для демократичного громадянства, націлена на підтримку реформ з децентралізації та демократизації середньої освіти в Україні

Відкриття Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства «Демократична школа»

Трирічна програма “Демократична школа” спрямована на поглиблення культури демократії у школі шляхом підтримки демократизації та децентралізації шкільного врядування, пропагування державно-громадського партнерства і розвитку демократичного середовища у школі, а також сприяння організації навчально-виховної роботи на принципах Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства і прав людини.

Структура Програми передбачає поглиблення діалогу між різними регіонами України через налагодження партнерських зв’язків між школами.

ЦіліПрограми:Сприяти демократизації та децентралізації середньої освіти через пропагування освіти для демократичного громадянства і прав людини.

Цільова аудиторія: вчителі, директори шкіл, учні, батьки, представники місцевих громад та представники місцевої влади.

Заходи:вступні тренінги з демократичного розвитку школи для шкільних команд,а також курс консультацій, спрямованих на підтримку реалізації шкільнихпроектів із запровадження демократичних змін у школах та громадах.

Очікувані результати:Демократичні зміни в школах та в місцевих громадах.

Партнери Програми: Рада Європи та Міністерство освіти і науки України. Програма фінансується за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

12345

Дата останньої зміни 28 Листопада 2018

Цей сайт безкоштовний!