Дорогі учителі, які розпочали викладати цей курс, ви молодці, ви класні! Бо це дійсно важлива робота, курс потрібний для наших дітей, для нашого суспільства.

Щоб вас підтримати, ми — автори-розробникиОлена Пометун,Ігор Сущенко,Ірина Баранова(більшість з вас пам'ятають нас із тренінгів) — вирішили щотижня записувати невеликі відеопоради до кожного уроку з "Кроків до порозуміння" і викладати їх у вільний доступ.

Відеопорадник учителям до уроків з курсу "Кроки до порозуміння" від авторів-розробників Тема 3: Як поводитись у конфліктній ситуації (Крок 1: СПІЛКУЙСЯ/курс Тема 3: Як поводитись у конфліктній ситуації (Крок 1: СПІЛКУЙСЯ/курс "Кроки до порозуміння") Курс Курс "Кроки до порозуміння" (методичний відеопорадник для учителів, проект "Враховуй Різницю") Тема 2: Як зрозуміти іншу людину і навчитись говорити Тема 2: Як зрозуміти іншу людину і навчитись говорити "Ні" (Крок 1: СПІЛКУЙСЯ) Відеопорадник учителям до уроків з курсу Відеопорадник учителям до уроків з курсу "Кроки до порозуміння" від авторів-розробників

Слідкувати за відеопорадами, іншими новинами і можливостями можна:

  • ► на сторінці у фейсбуціВчителі За Демократіюі"Враховуй Різницю"
  • ► на сторінці у вконтактіhttps://vk.com/ mindthegapua
  • ► на ютуб-каналіhttp://goo.gl/ z5Xaah
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

12345

Дата останньої зміни 28 Листопада 2018

Цей сайт безкоштовний!