ЯКЩО Б ДИТИНА МОГЛА СТАТИ ДОРОСЛИМ, А ПОТІМ ЗНОВУ ПОВЕРНУТИСЯ В ДИТИНСТВО І СКЛАСТИ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ.

1. Не балуйте мене, ви мене цим псуєте. Я дуже добре знаю, що не обов'язково надавати мені все, що я вимагаю. Я просто випробовую вас.

2. Не бійтеся бути твердими зі мною. Я віддаю перевагу саме такому підходу. Це дозволяє визначити мені своє місце.

3. Не покладайтеся на силу в стосунках зі мною. Це привчить мене до того, що рахуватися потрібно тільки з силою.

4. Не давайте обіцянок, які ви не можете виконати. Це послабить мою віру у вас.

5. Не турбуйтеся надто сильно, коли я кажу "я не люблю вас". Я не маю це на увазі. Я просто хочу, щоб ви пошкодували про те, що зробили мені.

6. Не змушуйте мене відчувати себе меншим, ніж я є насправді. Я "відіграюсь" на вас за це, ставши "плаксою" і "скиглієм".

7. Не робіть для мене і за мене те, що я в змозі зробити для себе сам. Я можу продовжувати використовувати вас як прислугу.

8. Не виправляйте мене у присутності сторонніх людей. Я зверну набагато більше уваги на ваше зауваження, якщо ви скажете мені все спокійно віч-на-віч.

9. Не намагайтеся обговорювати мою поведінку в самий розпал конфлікту. Мій слух притупляється в цей час, і у мене залишається мало бажання співпрацювати з вами. Буде краще, якщо ми поговоримо про це трохи пізніше.

10. Не читайте мені повчання і нотації. Ви будете здивовані, дізнавшись, як чудово я знаю, що таке добре, а що таке погано.

11. Не змушуйте мене відчувати, що мої вчинки - смертний гріх. Я повинен навчитися робити помилки, не відчуваючи при цьому, що я ні на що не придатний.

12. Не чіпляйтеся до мене і не бурчіть на мене, інакше я змушений буду захищатися, прикидаючись глухим.

13. Ніколи навіть не натякайте, що ви досконалі та безпомилкові. Це дає мені відчуття марності спроб зрівнятися з вами.

14. Не турбуйтеся, що ми проводимо разом занадто мало часу. Значення має те, як ми його проводимо.

15. Нехай мої страхи та побоювання не викликають у вас занепокоєння. Інакше я буду боятися ще більше. Покажіть мені, що таке мужність.

16. Не забувайте, що я не можу успішно розвиватися без уваги і підбадьорення.

17. Ставтеся до мене так само, як ви ставитеся до своїх друзів. Тоді я теж стану вашим другом.

18. І, крім того, я вас так сильно люблю, будь ласка, відповідайте мені тим же...

19. Не піддавайте дуже великому випробуванню мою чесність. Будучи переляканим, я швидко перетворююся на брехуна.

20. Не забувайте, що я люблю експериментувати. Таким чином я пізнаю світ, тому, будь ласка, змиріться з цим.

21. Не захищайте мене від наслідків власних помилок. Я вчуся на власному досвіді.

22. Не звертайте занадто багато уваги на мої маленькі хвороби. Я можу навчитися отримувати задоволення від поганого самопочуття, якщо це привертає до мене стільки уваги.

23. Не намагайтеся від мене звільнитися, коли я ставлю відверті питання. Якщо ви не будете на них відповідати, ви побачите, що я взагалі перестану задавати вам питання і буду шукати інформацію на стороні.

24. Не дозволяйте моїм поганим звичкам залучати до мене надмірну частку вашої уваги. Це тільки надихне мене на їх продовження.

25. Не вимагайте від мене негайних пояснень, навіщо я зробив те або інше. Я іноді і сам не знаю, чому роблю так, а не інакше.

26. Не будьте непослідовними. Це збиває мене з пантелику і змушує наполегливіше намагатися у всіх випадках залишити останнє слово за собою.

27. Я відчуваю, коли Вам важко і тяжко. Не ховайтеся від мене. Дайте мені можливість пережити це разом з Вами. Коли Ви довіряєте мені - я буду довіряти Вам.

28. Я хочу бути впевненим, що народився від вашої любові один до одного, а не тільки від сексуального задоволення. Сварки між вами підтверджують мої найстрашніші побоювання.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

12345

Дата останньої зміни 28 Листопада 2018

Цей сайт безкоштовний!